Šrámek Jano (Praha 1886 - 1957 Praha)
Pohled na Prahu, signováno a datováno vpravo dole Jano Šrámek 41, olej/plátno, 90 x 86 cm, rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 24.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 18.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |